Plastik Kartvizit

Plastik Kartvizit

Plastik kartlar son yıllarda artış göstermesinin yanı sıra çeşitlendirilerek birçok amaca hitap etmesi sağlanmıştır. Personel kimlik kartı olarak ön plana çıkan plastik kartvizit prestijini ön planda tutan firmaların bir numaralı tercihi olmuştur. Personel takibi için sürekli olarak kullanılan plastik kartlar teknolojinin gelişmesi ile birlikte müşterilere verilecek olan plastik kartvizit halini almaya başlamıştır.

İçerisinde manyetik alanları bulunduran ayrıca irde görevlendirilmiş ve programlanmış chipleri de kart bünyesinde barındırarak 3 katmandan oluşmaktadır. Bu katmanlar kartın görevlerine göre de artış gösterebilmektedir. Genellikle iş hayatını kolaylaştıran bu kartlar çipli, barkodlu, mifare, proximity ve manyetik bantlı olmak üzere 5’e ayrılmaktadır.

Ağırlıklı olarak kıdemli ve yönetici konumunda olan kişilerin tercih ettiği bu kart diğer kartvizitlere göre daha pahalı ve kaliteli bir görünüme sahiptir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse normal kartların 1000 adeti 35 TL iken plastik kartların sadece 100 tanesi o fiyata gelmektedir.

Bu kartvizitlere dilerseniz son zamanlarda kabul gören QR kodu da eklenerek sizi ve firmanızı daha hızlı tanımalarına da yardımcı olabilirsiniz. Kartvizitler arasında eğer müşterinize plastik kartvizit tercih edip verdiğinizde diğer kağıt ve kartondan yapılma kartvizitlerin yanında değil daha farklı bir yerde saklanılması sağlanacağından tabiri caizse farkınızı ilk intibada ortaya çıkarmış olacaksınız.

Bu kartın avantajlarından bahsetmemiz gerekirse görünüş bakımından şık ve sağlamlık bakımından da sert ve dışardan gelen darbelere karşı tam korumalı bir yapıya sahiptir. Plastik kartvizit yapımında ortalama 500-750 mikron ölçüsünde PVC kullanılmaktadır. Kart koruyuculuğunu bu özelliğine borçludur.

Tasarım açısından istediğiniz tasarım uygulanması, istediğiniz renk ve boyuta göre üretimi de mümkün olmaktadır. Bu karttan sipariş vermek istediğinizde de ister tek taraflı ister çift taraflı kullanım imkanı da sunulabilmektedir. Ayrıca 4 renk ofset baskı imkanı ile de fix renklerden tercih edebilirsiniz. Plasis plastik kart üretiminde sahip olduğu profesyonelliğini, plastik kartvizit hizmetinde de sürdürerek siz değerli müşterilerine hayatınızı kolaylaştıracak kartlar yapmaktadır.

Yandex.Metrica