Monitörlü Akıllı turnike

Akıllı turnike

İçinde bir bilgisayara sahip akıllı turnikelerle pek çok yeni avantaj. Turnikenin üzerine koyduğunuz büyük ekran ölçekli monitör sayesinde geçişler sırasında birçok bilgiyi üyelerinize gösterebilirsiniz.Turnikeye yerleştirilen bir bini bilgisayar ile turnikenin elektronik altyapısı akıllı hale gelir. Sisteminiz ile network ya da internet bağlantısı kurarak akıllı yönetilebilir bir turnikeye dönüşür.

Ekran, (monitör) Hangi fırsatları sunar?

Spor salonu üye takip ve yönetimi sistemi için mükemmel avantajlar sunar. firmanızın logosu ve üye resmi geçiş anında monitörden gösterilebilir. bu özellik bile kartların başkası tarafından kullanılması riskini önlemeye yetebilir.  Yine geçiş anında üye üyeliğinin ne zaman sona ereceğini ve kaç günü kaldığını ekranda görecektir. Bu özellik bilgilendirmenin yanı sıra tesiste aldığı hizmetlerden memnun kalmış bir üyenin üyeliğini yenilemesini de teşvik edecektir.Turnike akıllı özellikleri sayesinde üyenin üyelik tipini belirleyebilir ve geçiş izinlerini bunu dikkate alarak verebilir. örneğin hafta içi üyeliği , gündüz üyeliği, ders aboneliği hatta sadece kadınlara özel saatler gibi pek çok seçeneği ayırt eder ve üyeye uygun geçişi sağlar. Bir özel durum engellemesi gerekiyorsa örneğin vedesi geçmiş borç durumu gibi geçişi engelleyerek resepsiyona yönlendirmeye yardımcı olur. dondurulan üyeliklerde dondurma başlangıç be bitiş tarihlerini de ekranda göstererek geçişi engeller. Daha birçok akıllı özelliği işletmenize hız – güvenlik, üyelerinize ise konfor sağlar. Spor salonu geçiş sisteminiz kelimenin tam anlamı ile akıllanır.

Turnike fiyatları, aslında pek çok seçeneğin içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek fiyatın ortaya çıkmasını sağlamalısınız. Böylece hem sizin ihtiyaçlarınızı noksansız karşılayan bir sisteme sahip olacaksınız hem hiç kullanmayacağınız özellikler için para ödemeyip en düşük maliyeti ödeyeceksiniz. Unutmayın Plasis akıllı turnikeler genişlemeye modülleri sayesinde her zaman hazırdır. Plasis ile hata yok, yanılmak yok.