×

Destek

1 Satış Destek.
2 Satış Sonrası Destek.
3 Hata bildirimi.

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu bize bildirin.

Destek Saatleri

Pzt-Cum 9:00 - 18:00
Cts - 9:00-13:00

T (0212) 356 9673

İLETİŞİM FORMU

Bize iletmek istediğiniz talebinizi bu formda belirtebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz!

Ana Sayfa

[gc layout="4" separator="|" tag="div"][iconbox id="1" title="Müşteri Sadakati" href="http://www.plasis.com.tr/musteri-sadakati-karti" icon="http://plasis.com.tr/wp-content/uploads/2013/08/musteri-sadakati.png" icon_size="full" icon_position="top" hl_text="Müşteri Sadakati" display_learn_more="true" learn_more_text="Detaylar"]Plasis 'in amacı müşteri sadakati ve müşteriyi işletmeye bağlamaktır. Bunun için çeşitli kart teknolojilerini kullanmaktadır.
[/iconbox]|[iconbox id="1" title="Plastik Kartlar" href="http://www.plasis.com.tr/plastik-kart-hakkinda" icon="http://plasis.com.tr/wp-content/uploads/2013/08/sari-kart.png" icon_size="full" icon_position="top" hl_text="Plastik Kartlar" display_learn_more="true" learn_more_text="Detaylar"]Dünya standartlarında fotoğraflı, manyetik bantlı, barkodlu ve kabartma yazılı plastik kart baskıları hakkında bilgi.[/iconbox]|[iconbox id="1" title="Çipli Kart" href="http://www.plasis.com.tr/cipli-kartlar" icon="http://plasis.com.tr/wp-content/uploads/2013/08/cipli-kart.png" icon_size="full" icon_position="top" hl_text="Çipli Kart" display_learn_more="true" learn_more_text="Detaylar"]Sizin logonuzu taşıyan size özel tasarımlı çipli kartlarla, işletmenizin sektördeki prestijinizi arttıracaksınız.[/iconbox]|[iconbox id="1" title="Baskı Makineleri" href="#" icon="http://www.plasis.com.tr/wp-content/uploads/2013/08/boyut.jpg" icon_size="full" icon_position="top" hl_text="Okuyucular" display_learn_more="true" learn_more_text="Detaylar"]Tüm Plastik Kart ihtiyaçlarınız için kendi bünyenizde çözüm üretebilirsiniz.[/iconbox][/gc]

 

PLASTİK KART'DA PROFESYONELLİĞİN ADRESİ PLASİS

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı plastik kart kullanımı gün geçtikte artmaktadır. Artık hayatımızın bir vazgeçilmezi haline gelen plastik kart sahip olduğu yazılım ve özelliklere göre değişebilmektedir. Son yıllarda bu alanda büyük bir yatırım yapan şirketimiz Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. Kalite politikasından asla taviz vermeyen firmamız sahip olduğu profesyonel malzemelerle birlikte uzman bir ekibe sahiptir. Daha iyisi için çalışan Plasis şirketi doğaya saygıyı da kendisine bir misyon edinmiştir.

Plastik kartın kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlar arasında ulaşım haberleşme alışveriş banka gibi birçok yer vardır. Akıllı kartlara bilgisayar mühendisleri tarafından yüklenilen yazılımlar arasında içinde puan sistemleri puan kart kuaför sistemleri indirim sistemleri yer alan müşteri takip ve sadakat programları personel giriş çıkış devam takip sistemleri öğrenci otopark geçiş kontrol sistemleri kulüp üyelik sistemleri iletişim yazılımları sms vs yer almaktadır.

Plastik kartlar yapılarına göre 3 çeşide ayrılmaktadır. Ofset baskılı kartlar çok sayıda katmandan oluşmaktadır. Kartın en üst yüzeyinde koruyucu bir kap olması uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Kullanılan baskı teknolojisinin üst seviyede olmasından dolayı baskı kalitesi çok yüksektir. Kalitenin artmasıyla birlikte fiyatta artmaktadır. Ofset baskı genelde büyük şirketler tarafından kullanılmaktadır.

Dijital baskıda ise sadece kalite yönünden ofset baskıdan ayrılmaktadır. Az sayıda kart basılırsa Ofset baskıya göre daha ekonomik bir çeşittir çok fazla kart bastırmak istendiğinde tercih edilmez. Bir çeşit dijital baskı olan Termal baskıda kartın üst yüzeyine baskı yapıldığından koruyucu işlemler yapılsa bile diğerleri kadar kalıcı değildir. Küçük sayıdaki işlerde yapılması pratik olduğundan tercih edilir.

[toggles type="default"][toggle state="closed" title="Plastik Kart Aksesuarları"]Plastik kartların korunması için veya ayrıca özel isteğe göre plastik kart aksesuarları yer almaktadır. Aksesuarlar arasında Kart Koruyucu ve Klipsler en çok ilgi görenlerden. Klipsler değişik renk çeşidine sahiptir. Farklı çeşit ve renklerde yoyolar saten boyun askı ipleri logolu dokuma boyun askı ipleri ve logolu saten boyun askı ipleri gibi birçok çeşit aksesuar yer almaktadır.
Bilgisayar yardımı ile çok kısa sürede kartlar hazırlanmaktadır. Kartlar hazırlanırken Zebro Evolis Ribonlar marka yazıcılar kullanılmaktadır. Müşterinin isteğine göre baskı sistemlerinden en uygun olanı tercih edilir. Kart baskısında inanılmaz fırsatlar sunan firmamızda kampanyalar mevcuttur.[/toggle][/toggles]

[toggles type="default"][toggle state="closed" title="Plastik Kartların Kullanım Alanları"]Plastik kartlarda kullanım alanlarında geldiğimizde gelişen teknolojinin kartlara uygulanmasıyla birlikte gün geçtikçe artmaktadır. Hayatımızın bir vazgeçilmezi olan ve günlük olarak kullandığımız plastik kart Türkiye’nin %70 i tarafından kullanılmaktadır. Bebek ve çocukları çıkardığımızda bu çok ciddi bir rakamdır.

Bankalar son zamanlarda para puan ekstra puan gibi seçenekleri de kartlara ekleyerek müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Plastik kart üstünde bulunan siyah manyetik şerit sayesinde işlem görmektedir. Bankalar yüklenen yazılım sayesinde müşterilerini rahatlıkla takip edebilmekte ve onların harcamalarına göre paketler sunmaktadır. Kartlar bankaların temel ihtiyaçlarına adını yazdırmış durumda.

Plastik kart diğer yandan ulaşım alında da sürekli kullanılmaya başlandı. Hepimiz işe okula gezmeye gitmek istediğimizde toplu ulaşım araçlarını kullanmaktayız. Özellikle son 5 yılda akıllı kart kullanımı ulaşım alanında ciddi bir rakama ulaştı ve nerdeyse toplu ulaşımların hepsi plastik kart kullanıyor. Taşıtları kullananlarında tercih ettiği bu sistemde karta para yükleyebiliyorsunuz ve tarifelendirmeye göre kartınızda ki ücretinizden düşüyor. Ulaşım alanındaki kartlar yüklenen yazılımlar sayesinde ek sefer aktarma gibi imkânı da beraberinde getiriyor.

Öğrenci kimlikleriyle başlayan plastik kartın okul ortamında ki kullanımı üniversitelerin otomasyona geçmesiyle birlikte iyice arttı. İlk başlarda öğrenci kimliği olarak kullanılan kartların içine yönetimin isteğine göre artık birçok yazılım yüklenebiliyor. Bu yazılımlar arasında yemekhane en başta yer alıyor. Öğrenci internetten yaptığı otomasyon sistemi ile yemek yiyeceği günleri seçiyor ve kartına otomatik yükleniyor. Buna ek olaraktan öğrenci kantinleri kütüphaneler bazı üniversitelerde kültürel etkinlikler kapsamında da kartlar kullanılabilmektedir. Bu sisteme geçilmesinden hem öğrenciler hem de yönetim memnun durumda ve plastik kart bu alanda da hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Büyük firmalar önceden iş takibi yapmakta zorlanırdı. Akıllı kart sisteminin çıkmasından sonra plastik kartlar iş alanında da kendine yer buldu. İşçilerinin giriş çıkış saatlerini ve işe olan devamlılıklarını ölçen sistemlerle birlikte artık yöneticiler iş takibini daha kolay yapabiliyor. Bu sistemle birlikte iş saatine olan bağlılıkta artmış oluyor ve beraberinde başarıyı getiriyor.
Uzman yazılım mühendisleri ve kaliteli profesyonel materyale sahip olan firmamız her zaman yeniliğe önem vermektedir. Sürekli bir adım daha ileriye gitme politikasını benimseyerek kaliteden asla taviz vermeden bu yolda devam etmektedir. Plasis Arge çalışmalarına ayırdığı bütçeyle geliştirdiği yeni yazılımlarla birlikte plastik kart alanında emin adımlarla bu alanda öncü olmaya devam etmektedir.

Gördüğümüz üzere kullanım alanı fazla olan ve geniş kitlelere hitap eden plastik kart hayatımızın vazgeçilmezleri arasına kendini yazdırmış durumda. Teknolojinin kullanılması ile birlikte isteğe göre dizayn edilen kartlar hayatımızı kolaylaştırma ve kolaylaştırmaya devam etmektedir.[/toggle][/toggles]

TOP