Müşteri Sadakati Kartı

Müşteri Sadakati Kartı

DEĞİŞİM &GELİŞİM

Hızla gelişmekte olan Teknoloji; Şirketlerin ve sanayi kuruluşlarının ulusal ve uluslararası pazarda rekabet avantajı kazanmaları ve sürekli büyümeyi sağlayan en önemli güç ve araçtır. Günümüzde teknoloji, ekonomik büyümenin motoru durumundadır. Küresel rekabet, artık doğal kaynaklara veya ucuz işçiliğe değil, teknolojiye dayanmaktadır.

Sizinle Aynı sektörde faaliyetlerini sürdüren firmalarla etkin rekabet etmek yani var olmanız ve varlığınızı devam ettirip büyümeniz için Değişen ve Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve bunu şirket bünyenize entegre etmek zorundasınız.

Yapılan araştırmalarda Müşteri potansiyelinin sürekli artması ile birlikte hizmet sektörüne her geçen gün yeni firmaların katıldığı gözlenmektedir. Bu firmalardan sadece çok azı değişim ve gelişim süreci teknolojilerini kendi bünyelerine kısa sürede katarak hizmet kalitesini artırmış ve rakipleri ile etkin rekabet faaliyetlerini sorunsuz yürütmektedirler.

 

PRESTİJ & İMAJ

Benzer hizmeti sunan birçok rakibin olduğu sektörlerde sürekli sizinle çalışan sadık müşteriler kazanmanın hayati bir hedef olduğu günümüzde MSPA(Mystery Shopping Providers Association) tarafından yapılan bir araştırma müşterilerin bir firma ile çalışmaktan niçin vazgeçtiğini ortaya koyuyor.
%69 – Hizmet kalitesinin kötü olması
%13 – Ürün kalitesinin kötü olması
%9 – Rekabet ile ilgili sebepler (kampanya vs)
%5 – diğer
%3 – Taşınma
%1 – Ölüm
yukarıdaki araştırmanın sonucundan anlaşılacağı üzere firmanın kaybettiği müşterilerin üçte ikisi hizmet kalitesinin kötü olmasından dolayı  başka bir firmayla çalışmayı tercih etmiştir.

Değişim ve Gelişimin getirdiği yenilikleri kitlesel başarıya giden yolda izlenen taktikleri bünyesine entegre eden firmalar  çok kısa sürede Hizmet kalitesini maksimum seviyede tutup  müşterilerine ve sektördeki rakip firmalara karşı prestijini ve imajını sürekli artırmışlardır.

Burada %70 e yakın müşteri kaybının hizmet kalitesinden olduğu göze çarpıyor ki Plasis sizler için özel hazırladığı otomasyonuyla hizmetin en üst kalitede sağlanması ve denetlenip ölçülebilir olasını sağlıyor. Ayrıca çeşitli reklam ve promosyon sistemlerini de bu otomasyona dahil ederek yeni müşteri kazanma ve mevcut müşterilerin sadakatini sağlama anlamında en büyük yardımcınız oluyor. Unutulmamalı ki rakiplerinizle hedefleriniz benzer. Kaybettiğiniz her müşteri sizi zayıflatıp rakiplerinizi güçlendirecektir. Plasis CRM otomasyonları ile müşterilerinizin memnuniyetini yıllarca devam ettirerek, Sadık müşterilerinizle, zevkle çalışmaya devam edeceksiniz.

 

REKLAM &TANITIM
Şirketinizin satış stratejisi ve hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini pazara ve kamuoyuna en doğru ve yaygın biçimde yansıtmak amacıyla reklam ve tanıtım faaliyetlerinde bulunmaktasınız.
Zaten bunlar için çeşitli unsurları kullanmaktasınız; (bölgesel ve yöresel yazılı,sözlü ve görsel basın araçları ). Ancak   bu yöntemler hem pahalı hem de büyük bir kitleye ulaşmasına rağmen hedef kitleye çok az oranda ulaşmakta ve tekrarlanmadıkça etkisini kısa bir sürede kaybetmektedir. Bu da yapılan yatırımın boşa gitmesi demektir.

Plasis in sunmuş olduğu sistemde (Plasis) kullanılan kartlar ile hem direkt olarak binlerce gerçek hedef  kitle müşterilerinize reklamınızı ve tanıtımınızı yapmış olacaksınız, üstelik müşterileriniz otomasyonunuz sayesin de  bu kartları yanlarında taşıyacakları ve kullanacakları için reklamınızı sürekli olarak tekrarlamış olacaklar, bu yöntem çok daha etkin ve kalıcı  reklam ve tanıtım çalışması olacağından bütçeniz açısından da oldukça ekonomiktir.

 

GÜVENLİ ETKİN İLETİŞİM VE BAĞIMSIZ ÇALIŞMA ALT YAPISI

Çalışmalarınız ve müşterileriniz hakkında her turlu detaylı bilgi ve raporları güvenli,gelişmiş mekandan bağımsızlık platformuyla  dünyanın her yerinden erişebilme ve kullanabilme imkanı sağlar.Ayrıca müşterilerinize indirim ve benzeri uygulamaları  hatta özel günlerde (doğum günü,evlilik yıldönümü vb.)otomatik e-posta gönderebilir dilerseniz otomatik  SMS(opsiyonel) yollayabilirsiniz.

PERSONEL PERFORMANS YÖNETİMİ

Plasis’ ın sunduğu sistemle (Plasis) şubelerinizin ve personellerinizin satışlarını,hareket ve performanslarının kayıt altına alınmasını sağlayabilir hatta prim hesabına kadar daha bir çok benzeri faaliyetleri detaylandırabilirsiniz.

PUAN SİSTEMİ
İNDİRİM SİSTEMİ
PROMOSYON SİSTEMİ
GERÇEK STOKLU SATIŞ OTOMASYONU
SİPARİŞ SİSTEMİ
FATURA VE CARİ UYGULAMALARI
İNTRNET ÜZERİNDEN TAKİP (opsiyon)
OTOMATİK MAİL GÖNDERİMİ
OTOMATİK SMS GÖNDERİMİ(opsiyon)
PERSONEL PRİM TAKİBİ
OTOMATİK ODEME – ELEKTRONİK CÜZDAN UYGULAMASI
PUANLA KATOLOG ÜRÜNLERİ
ŞUBE VE MAĞAZA YÖNETİMİ
HIZLI,HATASIZ VE ETKİN KULLANIM

Plasis’ın sunduğu sistem kullanıcı dostu ara yüzüyle kolay , hatasız ve etkin kullanım.

Leave a Comment

Yandex.Metrica